מבשלים בטעם

מכינים. טועמים. מגישים

נוח, מהיר ואקולוגי: למה כדאי לעסקי קייטרינג לעבור לחשבונית ירוקה?

חשבונית ירוקה היא תהליך הכולל הפקת חשבוניות באופן דיגיטלי ואקולוגי לסביבה. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם כבעלי עסק בתחום הקייטרינג לייעל את תהליך ניהול החשבונות, גביית כספים וכן קידום של תהליך נוח ומהיר שיכול להניב לכם לא מעט יתרונות בניהול העסק. למה כדאי לעבור כבר עכשיו לחשבונית ירוקה והיכן ניתן לקבל את השירות ברמה הגבוהה ביותר? כל הפרטים בכתבה הבאה.

חשבונית ירוקה – שפע של יתרונות

ראשית, מעבר לניהול מערך החשבונות והקבלות דרך חשבונית ירוקה מייתרת את הצורך בנייר ובדיו, ובהתאם לכך גם  מפחית את כמות הפסולת הנוצרת. מדובר באלמנט חשוב במיוחד בעבור חברות קייטרינג, מאחר וכפי שאתם יודעים, ניהול של עסק בתחום הזה מייצר כמות גבוהה של חשבוניות, בהתאם למספר העסקאות עם ספקים וכן לקוחות. לצד זה, שנית, חשבונית ירוקה חוסכת זמן וכסף. מדובר בחשבונית (או קבלה) שאותה אפשר להפיק דרך שירות ממוחשב,  מה שמפחית את הסיכון לטעויות במילוי הפרטים. אלמנט זה מאפשר לכם כבעלי חברות קייטרינג להתמקד במשימות החשובות, ולנהל את מערך הפקת החשבוניות והקבלות באופן קל, ונוח המתבצע דרך ממשק אחד ותוך שימת דגש על שקיפות המאפשרת לבעלי העסק לשלוף את ניהול החשבונות של כל שנה, בלחיצת כפתור וללא צורך בחיפוש ארוך בקלסרים.  מידע נוסף מהווה הזדמנות מעולה בעבור בעלי עסקים ובפרט עסקים בתחום הקייטרינג להבין לעומק את היתרונות, ולעבור לשירות כבר עכשיו, כחלק מהבנה כי הקדמה של חשבונית ירוקה היא בשורה של ממש בפן העסקי.

מעבר לכך, לא ניתן להתעלם מהמגמה האקולוגית שמשפיעה לא רק על עסקים, אלא גם על לקוחות. באמצעות מעבר לחשבונית ירוקה תוכלו להוכיח את המחויבות שלכם לעולם לקיימות. בכך, תוכלו לא רק  יכול למשוך לקוחות חדשים שמחפשים עסקים עם מודעות אקולוגית אלא גם להגביר את הנאמנות בקרב לקוחות קיימים. על כן, מדובר בשירות נוח, מהיר ובעל משמעות סביבתית, כאשר את השירות ניתן לקבל כבר עכשיו דרך חברת iCount. מדובר בשירות המאפשר לכל בעל עסק להתמקד בניהול ולא בפן של אדמיניסטרציה, בעקבות מערכת ניהול ממוחשבת שממנה ניתן להפיק ולנהל את החשבונות במסגרת דיגיטלית, ומכל מקום.

 

 

iCount – הפקה של חשבוניות ירוקות בלחיצת כפתור

באמצעות השירות של חברת iCount גם אתם תוכלו לנצל את הקדמה הדיגיטלית לטובת הצרכים שלכם. החברה הצליחה לפתח מערכת מתקדמת המאפשרת לכם לבצע הפקה של מסמכים באמצעות אוטומציה, כאשר היתרון של השירות נובע הן בשל הקלות והן בשל היכולת להתאים את השירות בהתאם לצרכים הנדרשים שלכם. עם למעלה מ-60,000 לקוחות פעילים וביקורות מצוינות, זה הזמן שלכם כבעלי עסק בתחום הקייטרינג להתקדם לדור הבא של עולם ניהול תזרים המזומנים. שימו לב כי החברה המעניקה אפשרות להתנסות במערכת בחינם למשך תקופה מוגבלת בזמן. בהקשר זה, השירות של חשבונית ירוקה יכול להתאים גם לעסק פטור, מורשה וכן חברה בע"מ.

לסיכום

הפקה של חשבונית ירוקה מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם כבעלי עסק למלא את פרטי החשבונית בקלות, וללא צורך בחישוב של תשלום המע"מ לבד או במספור בתוך קלסרים עמוסים. עם המערכת iCount ניתן לבצע שלל פעולות, החל מהפקה של חשבוניות ועד לניהול המתבצע באמצעות מערכת השומרת את כל המסמכים באופן מסודר, דרך שירות בענן. מדובר בשירות שיכול לסייע לקדם את התדמית של העסק, לנהל את מערך החשבונות מכל מקום ובכך לנצל את הקדמה האינטרנטית לטובת ניהול איכותי, ובעל אספקט אקולוגי.

נגישות