מבשלים בטעם

מכינים. טועמים. מגישים

הכירו את הסופר פוד הבא בצלחת שלכם: מורינגה

אם עד לפני מספר שנים הגישה של הציבור למזון שנחשב לסופר פוד היה מוגבל עד בלתי קיים, כיום ניתן לראות שינוי מגמה שמגיע לידי ביטוי ביכולת לבצע רכישה של מגוון רחב של סופר פוד איכותי, מזין ובעל השפעה ישירה על איכות החיים. במקום לבצע רכישה של עוד ספירולינה או ג'וגי ברי, הגיע הזמן שתכירו את הכוכב הבא של הצלחת שלכם – מורינגה.

מורינגה – כל מה שצריך לדעת אודות מזון העל

מורינגה הינו עץ שגדל בעיקר בהודו וממנו מפיקים את 13 המינים שונים, כאשר שני הזנים המרכזיים שבהם משתמשים הם מורינגה המופקת כתוצאה מהזרעים של העץ ואילו הסוג השני מופק מהעלים אשר ידועים כמזון על בעקבות ערכים תזונתיים גבוהים הכוללים בין היתר מינרלים, נוגדי חמצון כמו גם ויטמינים. מורינגה מעולה לגוף שלנו מאחר והיא מספקת מגוון רחב של יתרונות בריאותיים: החל מסיוע באיזון של רמות הסוכר בדם, חיזוק המערכת החיסונית, איזון תפקוד בלוטות התריס, מניעת התפתחות דלקים פרקים ועוד. בשנים האחרונות נערכו מחקרים רבים שבחנו את ההשפעה של מורינגה על גוף האדם, כאשר נכון להיום העץ שממנו מפיקים את הסוגים השונים של מורינגה נחשב לאחד מהצמחים העשירים ביותר בעולם הצמחים, כל זאת בזכות ריכוז גבוה מאוד של חומרים טבעיים שיכולים לסייע לטובת יצירה של אורח חיים בריא, בייחוד בעידן שבו רבים חשים כי המזון התעשייתי משפיע באופן ישיר על איכות החיים.

 

 

תוסף תזונה איכותי – כיצד תבחרו את התוסף הטוב ביותר בעבורכם?

פיתוח של תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של מורינגה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור מערך תומך שיוביל לניצול מקסימלי של היתרונות הבריאותיים של הצמח, אולם בשביל לבצע החלטה נכונה חשוב לבחון את החברה ממנה אתם רוכשים את התוסף מאחר ולאור הביקוש הגבוה, ישנם לא מעט תוספי תזונה אשר מכילים ריכוז גבוה של חומרים משמרים או מורינגה שאותה גידלו באופן מלאכותי. על כן, הקפידו לקרוא היטב את הרכיבים ולבחור רק בתוסף תזונה אשר מכיל חומרים טבעיים בלבד אשר יובילו למיצוי מלא של העלים אשר נבדקו באופן מחקרי.

דגשים חשובים לרכישה של תוסף

שימו לב כי המשקל של התוסף מכיל גם את החומרים הנוספים, ועל כן בעת רכישה קראו היטב את הרכיבים והקפידו לבצע רכישה של תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של הצמח, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לניצול מקסימלי של הסגולות המיוחסות לעלים של העץ. בנוסף, חשוב להזכיר בנקודה זו כי למרות שהעץ גדל בהודו, גם כאן בישראל הצליחו לגדל את העץ ואף להפיק ממנו את התוסף, כאשר נכון להיום ישראל כמו גם הודו נחשבות למעצמות עולמיות בתחום של תוספי תזונה, בעקבות התקדמות מדעית ומחקרית שמאפשרת למצות את העלים של הצמח במלואן, ובכך לנצל את החומרים המזינים כמו למשל ויטמין C, סידן, אבץ וברזל. הקפדה על רכישה של תוסף המופק כאן בישראל תבטיח כי ההשקעה הכספית שלכם תהיה משתלמת לאורך זמן.

לסיכום

מזונות העל הפכו לחלק בלתי נפרד מתפריט התזונה של כל אחד ואחת מאיתנו. בעידן שבו החשיפה לצמחים שלהם מיוחסים סגולות רפואיות נמצא בעלייה, אין ספק כי היכולת לבצע רכישה של תוסף איכותי מהווה הזדמנות מצוינת ליצירה של איכות חיים משופרת, כל זאת באמצעות הקפדה על נטילה קבועה של התוסף. הלהיט שהגיע מהמזרח הצליח לכבוש את קהל הצרכנים הישראלי, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה שמאפשר גם לכם להצטרף לטרנד.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות