מבשלים בטעם

מכינים. טועמים. מגישים

חושבים על הסבת מקצוע מתחום המסעדנות? הכירו את הקורסים שיש למכללת פסגות להציע

אם אתם בעלי מסעדה או עובדים במסעדה וחושבים להחליף מקצוע, כדאי שתכירו את הקורסים השונים שיש למכללת פסגות להציע. מכללת פסגות הינה מכללה ללימודי שוק ההון בישראל ומסחר בבורסה, אשר הוקמה בשנת 2005 ומתמקדת בהכשרת משקיעים וסוחרים. מטרת הלימודים במכללה זו היא הכשרה מעשית ומקצועית של סוחרים ומשקיעים בתחומים השונים של שוק ההון. במאמר שלפניכם פירטנו אודות הקורסים השונים המתקיימים במכללת פסגות.

קורס שוק ההון למתחילים

קורס שוק ההון למתחילים מתאים לאנשים ללא ידע פיננסי קודם, שרוצים להעשיר את הידע שלהם ולנהל בצורה טובה ומחושבת יותר את ההשקעות והחסכונות שלהם. בקורס שוק ההון למתחילים נערכת הכרות עם כל המכשירים הפיננסים השונים, ונרכשות מיומנויות להשקעות ארוכות או קצרות טווח.  בעזרת הקורס אפשר להבין איך כדאי להשקיע בשוק ההון, ממה להיזהר ואילו הזדמנויות כדאי לקחת ולהשקיע בהן.

קורס השקעות בשוק ההון

קורס זה מספק ידע פיננסי עד לרמה של אנשי המקצוע המובילים בתחום. במהלך הקורס יילמדו מושגים ותהליכים מהעולם הפיננסי, כמו השקעות ארוכות טווח במניות וסוגי מכשירים פיננסים אחרים כמו תעודות סל או קרנות נאמנות. הקורס מסייע להפוך את העסקאות בשוק ההון ליותר מחושבות ויעילות, מספק תובנות ברורות וחשובות לגבי העולם הפיננסי ונותן שליטה בעולמות הפנסיה, קרנות ההשתלמות והכספים המנוהלים על ידי הבנק.

קורס מסחר בשוק הון

בעזרת קורס מסחר בשוק ההון תוכלו ללמוד על כל שיטות המסחר בבורסה, התהליכים שקורים בו ואופן עליית או ירידת מדדים. בקורס נלמדים יסודות עולם ההשקעות תוך התמקדות בתחום המניות. ידע זה משמעותי להשקעות בשוק ההון, ומהווה יתרון משמעותי למי שמעוניין להשקיע בבורסה. קורס מסחר בשוק ההון יעזור לכם להפוך לסוחרים יומיים ולשלב את שוק ההון בשגרת היום-יום. הבנה בנושאים כמו מסחר בשוק ההון ובניית אסטרטגיות השקעה תאפשר לכם לצפות תהליכים, להתנהל בצורה מאורגנת ומסודרת ואף להרוויח כסף מההשקעות בבורסה.

 

 

קורס מסחר יומי

אנשים הסוחרים בסחר יומי מקבלים את כל האינפורמציה הדרושה להם באמצעות הגרפים היומיים, אך מדובר בכמות גדולה של אינפורמציה שצריך לקרוא ולהבין במהירות. לימודי קורס מסחר יומי הינם שער חשוב לאנשים המעוניינים במסחר יומי, כדי לדעת מאילו טעויות להימנע ואיך להשקיע בצורה הטובה והחכמה ביותר. בקורס נלמדים כל היסודות של שוק המניות העולמי, נרכשות אסטרטגיות עבודה חדשות, וכן לומדים אודות הבנת השינויים בשוק המסחר ותזמון עסקאות. הלימודים כוללים סקירה על מערכת TWS, היתרונות והסיכונים של שיטת המסחר היומי, הכרה עם מתנדים שימושיים, חשיבות מדד SPY ומניות מומנטום, והרבה תרגול של התכנים הנלמדים.

קורס קריפטו

הקורס נותן היכרות כללית עם מטבע הקריפטו ומאפיין מונחים חשובים כמו טכנולוגיית ההצפנה של מערכת הקריפטו, פלטפורמות המסחר השונות וארנקים דיגיטליים. בקורס לומדים איך פותחים חשבון קריפטו, איך פותחים ארנק דיגיטלי ואיך בוחרים מטבע קריפטו, כמו גם את עקרונות הסחר בקריפטו, כיצד לתפוס ולנצל הזדמנויות ולדעת במה להשקיע. הקורס מתאים לאנשים שרוצים להיכנס לעולם הסחר בקריפטו ולנצל את ההזדמנויות שנוצרו בעקבות פתיחת השוק הזה, וכן לאנשים שרוצים ללמוד כיצד לסחור במטבעות דיגיטליים ואיך להשקיע בצורה נכונה.

לסיכום

אם אתם מעוניינים בהסבת מקצוע והתמקצעות בשוק הסחר העולמי, כדאי לגשת לאחד הקורסים של מכללת פסגות, אשר מציעה התמחות בענפיו השונים של עולם המסחר בבורסה, כמו קורס שוק ההון, קורס השקעות, קורס קריפטו וקורס מסחר יומי. הקורסים מהווים שער לעולם המסחר בבורסה ומסייעים בהבנת מגמות עולמיות ובהשקעות חכמות שיניבו תמורה.

נגישות