מבשלים בטעם

מכינים. טועמים. מגישים

מאנצ'יז אחרי עישון? כך תרגיעו את הרעב בלי להעמיס קלוריות

אם עישנתם עכשיו מריחואנה ואתם נמצאים במצב של מאנץ', הגעתם למקום הנכון. מה גורם לנו לרעב אחרי עישון ואיך מרגיעים אותו בלי להעמיס קלוריות? כל התשובות לפניכם.

קצת על רעב אחרי עישון או שימוש במכשיר אידוי

אנשים רבים משתמשים במריחואנה כמפיג מתחים. כשמישהו מעשן גראס, הוא חווה תחושת אופוריה ורגיעה. אנשים רבים נהנים מהתחושה הזו ומעמידים פנים שהם חולים כדי שיוכלו להשתכר ולאכול מבלי לעלות במשקל. אכילה לאחר עישון גראס או בעקבות שימוש במכשיר אידוי קנאביס היא שכיחה, אך עשויות להיות השפעות בריאותיות שליליות להרגל הזה על הגוף. הנה כמה טיפים להימנע מאכילה לאחר עישון מריחואנה.

באופן כללי, אכילה לאחר עישון גראס היא נורמלית שכן מריחואנה מעוררת רעב. אנשים אוכלים לעתים קרובות לאחר עישון מריחואנה. הסיבה לכך היא שהתרופה מגבירה את התיאבון וגורמת למשתמשים לצרוך יותר מזון. עם זאת, אכילה לאחר עישון מריחואנה עשויה להיות לא בריאה מכיוון שהיא עלולה לגרום לעלייה במשקל ולישנוניות. לכן, חשוב להבין כיצד להימנע מאכילה לאחר עישון גראס כדי שתוכלו ליהנות מאוכל מבלי לעלות במשקל.

איך מרגיעים רעב אחרי עישון?

למרבה הצער, אכילה לאחר שימוש במריחואנה מובילה לרוב להרגלי אכילה לא בריאים. אנשים מתחילים לאכול ג'אנק פוד ומשמינים בגלל חוסר שליטה עצמית. לכן, עדיף להימנע מאכילה לאחר שימוש במריחואנה כדי להימנע מבחירות תזונתיות לא בריאות.

 

 

ישנן דרכים להימנע מאכילה לאחר עישון מריחואנה שכולם יכולים לעשות בקלות. הדבר הראשון הוא לא לחכות יותר מדי לפני האכילה לאחר השימוש בגראס. הגוף שלך צריך זמן לבצע חילוף חומרים של הקנבינואידים בגראס לפני אכילה רגילה. לכן, המתנה ארוכה מדי לפני האכילה מקשה על הגוף לווסת את הרעב תוך הימנעות מאכילת יתר לאחר מכן. כמו כן, אכלו מנות קטנות של מזונות בריאים שיספקו לכם אנרגיה יציבה לאורך כל היום – צמצום הרמה הגבוהה שלאחר האוכל.

אז מה אוכלים אחרי עישון? מנות קטנות

על מנת שלא לאמץ הרגלי אכילה לא בריאים בעקבות הקנאביס אנחנו ממליצים לכם לאכול מנות קטנות ובריאות. למשל, הכינו לכם מראש סלט קטן כדי שלא תצטרכו להכין אותו כשאתם כבר במאנצ'יז. תוכלו להכין לכם מנת אורז פרסי קטנה, זה גם מזין מאד וכמובן גם משביע. אם אתם רוצים לקחת את זה יותר קדימה אתם יכולים למשל להכין חזה עוף ברוטב יין לבן או אפילו ליהנות מפלטת ירקות מפנקת.

כמובן שאתם יכולים לקחת את זה לעוד מקומות טובים, כמו למשל לשים שניצל תירס בתנור (לא מטוגן) או להתענג על סנדוויץ' טעים עם מגוון רחב של ממרחים. זה הכל עניין של טעם, רק לא מנות גדולות ולא מטוגנות, לא משנה איזו מנה תבחרו. זה לא משנה איזה מאכל תבחרו, לכו על מנות קטנות וכמה שפחות מטוגן. זכרו שאתם מאד רעבים עכשיו ובמילים פשוטות אתם "לא רואים בעיניים". לכן, הכינו מראש את המנות על מנת שלא תהיה לכם ברירה אלא לאכול מנות קטנות.

לסיכום,

אם עישנתם מריחואנה ואתם נמצאים במצב של רעב קיצוני, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לאכול מנות קטנות ולא מטוגנות על מנת לשמור על הגזרה שלכם.

נגישות