מבשלים בטעם

מכינים. טועמים. מגישים

מתחתנים במסעדה בגלל הקורונה? אין צורך לוותר על לוק החלומות שלכם

חתונה במסעדה

היערכות לקראת יום החתונה היא היערכות שמתבצעת במשך חודשים רבים, עד לקיום אירוע החתונה. בחסות מגפת הקורונה מצאו עצמם זוגות רבים ובוודאי גם אתם נאלצים לבצע שינויים הן מבחינת תאריך החתונה אבל גם מבחינת המקום שבו היא תיערך, וזאת בשל כללי הריחוק החברתי וכן סגירה של אולמות אירועים ברחבי הארץ.  אחת מהאופציות המועדפות ע"י זוגות צעירים היא להתחתן במסעדה ובכך לקיים את האירוע במתכונת מצומצמת. אם גם אתם עתידים להתחתן במסעדה בגלל מגפת הקורונה, אין צורך לוותר על לוק החלומות אלא להפך – ניתן לנצל את החיסכון הכספי שנוצר בעקבות מעבר לאירוע מצומצם יותר, ובכך להוביל ליצירה של לוק בלתי נשכח גם בעבור הכלה ובוודאי בעבור החתן. כיצד תעשו זאת? להלן כל הטיפים ליצירה של לוקים חלומיים בעבור היום החשוב ביותר בחיים.

נעלי כלה – חלק בלתי נפרד מהלוק

הנעליים לחתונה מהוות חלק בלתי נפרד מבניית הלוק הסופי. מדובר בהחלטה מורכבת למדי, אולם באמצעות מדריך כך תבחרי את הנעליים לחתונה שלך תוכלי לא רק לבצע בחירה נכונה אלא גם בעלת ערך מבחינת הנוחות, מאחר ואירוע שנערך במסעדה הוא אירוע זהה לאירוע באולם – עמידה מרובה על הרגליים, שיחות עם חברים ובני משפחה וכמובן הריקודים. כאשר בוחרים נעל, צריך לשים דגש קודם כל על חומרי הגלם וכן מידת ההתאמה לשמלה הנבחרת. אם בחרת למשל בשמלת כלה באורך מידי, אפשר בהחלט לבחור בדגם המשלב צבעים ועיצוב לא שגרתי, מתוך מטרה להקפיץ את הלוק ובכך יהפכו אותך לכלה שיקית שדווקא לא חוששת לבחור בדגם מיוחד יותר מאשר דגם קלאסי. כיום יותר ויותר כלות בוחרות לבצע הזמנה של נעלי כלה מהאינטרנט, ועל כן כאשר רוכשים צריך לבדוק את המפרט של הנעל כך שתוכלי לקלוע למידה הנכונה, זמני המשלוח לקבלת הנעל וכן מדיניות ההחזרה.

שמלת כלה – כך תבחרי שמלה שהולמת את האירוע

המחשבה הראשונית של כלות בכל הקשור לרכישה/השכרה של שמלה לחתונה המיועדת למסעדה היא שצריך לבחור שמלה פחות מרשימה, אולם מדובר בטעות. שמלת הכלה שלך היא שמלה שלובשים פעם אחת בחיים  ועל כן בתהליך הבחירה חשוב להיצמד לטעם האסתטי ולא לפחד לצאת מהקופסה, בייחוד כאשר מדובר באירוע שנערך במסעדה. שמלה קלאסית בגזרה ישרה יכולה להתאים מאוד לכל גזרה, אולם בשביל לקבל החלטה התואמת לא רק את הטעם האישי אלא גם כזו שמתאימה לאירוע מהסוג הזה רצוי לשוטט ברשתות החברתיות כמו גם לבקר אצל מספר מעצבים, כל זאת מתוך מטרה לקבל החלטה. מאחר וכיום אחד הטרנדים החמים בעולם שמלות הכלה הוא שילוב גם של שמלה לריקודים, מומלץ דווקא לבחור בחליפת שני חלקים קלסית בצבע לבן או שמנת, ובכך ליצור לוק כלתי קלאסי ועל זמני המותאם בדיוק לאירוע מיוחד כמו אירוע הנערך במסעדה שהוא גם רציני אך גם קליל מבחינת האווירה.

 

חליפה לגבר – קלילות היא שם המשחק

מאחר ומדובר באירוע חתונה שנערך במסעדה, אפשר ואף רצוי שלא להיצמד לחליפת החתן הקלאסית אלא לבחור בדגם יותר משוחרר, כמו למשל מכנס מחויט עם חולצה לבנה מבד פשתן. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר חתנים מחליטים לזנוח את הלוק "הרציני" ולעבור ללוק נוח וקליל יותר. יחד עם זאת, בנייה של לוק קליל יותר מחייבת שימת דגש על בחירה בחולצה כמו גם מכנס איכותיים לצד נעל מוקסין שתשלים את הלוק ובכך תהפוך את החתן למסמר האירוע.

 

לסיכום, יצירה של לוקים חלומיים לאירוע החתונה איננו מוגבל רק לאירוע שנערך באולם אלא מתאים גם בעבור אירוע שנערך במסעדה. מדובר באירוע של פעם בחיים, ולמרות שהנסיבות השתנו, זה הזמן ליצור לוקים חלומיים שלא רק יגבירו את הביטחון והדימוי העצמי אלא גם יהפכו את האירוע המרגש הזה לשיקי יותר מאי פעם.

נגישות