מבשלים בטעם

מכינים. טועמים. מגישים

ספק אינטרנט למסעדות: בחירה בספק טוב היא המפתח להצלחה!

מסעדות פועלות בשוק תחרותי מאוד. בכדי לשרוד בו ואף להצליח, חיוני ניהול חכם ומחושב. חלק מכך, זו בחירה טובה בספקים, אשר תקבלו מהם מוצרים ושירותים איכותיים, באופן המשתלם ביותר. מה לגבי חיבור האינטרנט שלכם בהקשר זה? מה חשוב לקחת בחשבון, כאשר בוחרים ספק?

מקצועיות והתמחות

ראשית, תרצו לצרוך את שירותי החיבור לאינטרנט מספק שהוא גם מומחה לתחום זה וגם ברמה מקצועית גבוהה. כמובן, לשם כך תבצעו חיפוש לגבי המוניטין שלו וגם תדברו עם לקוחות קיימים, ככל שאתם מכירים כאלה. חוות דעת שנאספות בצורה כזו, עשויות להיות שימושיות מאוד. בתור ספק itc למשל היא דוגמה לחברה מנוסה, אשר הוקמה בשנת 2014. ITC מעסיקה מומחים, אשר רכשו ניסיון מקצועי רב ערך בחברות תקשורת מקומיות בולטות. היא מתמחה במתן שירותי תקשורת לעסקים ובמיוחד בחיבורם אל רשת האינטרנט. כמו כן, היא מציעה פתרונות מחשוב לעסקים בכל גודל ואף לציבור הרחב. כך שמדובר בחברה אשר משלבת מקצועיות עם התמחות בחיבור לאינטרנט.

אמינות לכל אורך הדרך

הספק איתו אתם עובדים, חייב להיות אמין. למעשה, מקצועיות ללא אמינות לא שווה הרבה. מסעדות פועלות בצורה אינטנסיבית, מסביב לשעון. לכן תקלה במערכות תשתית בסיסיות כמו החיבור לאינטרנט, חייבת להיות מתוקנת במהירות וביעילות. כך גם לגבי בירורים שונים מול הספק. כך שבבחירת ספק וגם בהתחלת העבודה איתו, כדאי לשים לב לאמינות. לחפש ספק שמילה שלו זו מילה. מוטב למשל ספק שיענה לשאלתכם בכנות "לא יודע", מאשר ספק שיענה תשובה גרועה, "מהמותן", בכדי להיפטר מלקוח טרדן.

ספק אינטרנט למסעדות: בחירה בספק טוב היא המפתח להצלחה!

שירותים שעונים על דרישותיכם

כל בחירת ספק, צריכה להתחיל כמובן מהגדרת דרישות. האם אתם מחפשים ספק חיבור לתשתית אינטרנט? "ספק אינטרנט" (ISP)? גם וגם? באילו מהירויות? באיזה מחיר? אגב, itc ספק אינטרנט וגם ספק תשתית. כמובן, בנוסף לעצם החיבור לאינטרנט, תרצו להבטיח שהספק מציע שרות איכותי לעסקים – נקודה חשובה מאוד. בהמשך להגדרת הדרישות, תוכלו לבדוק ולאתר חבילות מתאימות מהספקים השונים.

תוספות שימושיות

ספקי אינטרנט שונים, מציעים לעתים קרובות גם שירותי עזר משלימים. נדגים זאת, באמצעות השירותים המיוחדים אשר חברת  itcמציעה:

שירותים מנוהלים – שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט ולרשת פרטית בין סניפי המסעדה. כולל הקמה, שדרוג ותחזוקה של תשתיות הרשת.

פרימיום Wi-Fi לעסקים – הקמת רשת אלחוטית מהירה עבורכם, שהיא גם בטוחה ואיכותית. לרשת זו יש גמישות תפעולית גבוהה והיא מאפשרת לכם לחבר מגוון גורמים במסעדה לאינטרנט, מכל מקום, באמצעות כל התקן מחשוב שנוח לכם. ITC מספקת לכך ליווי צמוד, לאורך כל הדרך. היא תסייע לכם החל משלב תכנון תשתית הרשת הזו ועד להתקנה ושימוש מלא בה. נזכיר בקצרה, שרשת אלחוטית במסעדה מסייעת גם לעובדים וגם לאורחים. כבעלי עסק, תוכלו בעזרתה לאסוף  לידים שימושיים, בסיוע עמוד נחיתה מבוסס WiFi.

IPVPN – Virtual Private Network היא רשת פרטית מאובטחת, אשר תגן על התקשורת שלכם דרך רשת האינטרנט.

שירות אבטחת גלישה – שירות אנטי ספאם iGuard של ITC, מסייע להימנע מחשיפה לאתרים ותכנים מסוכנים באינטרנט. בכך, לא רק מצמצמים חשיפה מקרית לתכנים בלתי הולמים, אלא גם לנוזקות שמגיעות פעמים רבות יחד איתם. השירות מאפשר לכם לקבוע בו הגדרות סינון בעצמם וניתן לנסותו בחינם לחודש. השימוש קל ופשוט והוא מתבצע ללא התקנת תוכנה מקומית, אלא באופן מקוון לגמרי.

לסיכום

בכל מסעדה חשוב שיהיה חיבור אינטרנט ומומלץ מאוד, לבחור בתשומת לב רבה את הספק למטרה זו.

נגישות